Opis Firmy

Potrzebujesz nowego sprzętu, dzięki któremu wreszcie będzie można kserować ważne dokumenty w Twoim biurze? Niestety, niewiele firm może pozwolić sobie na sprzęt najwyższej klasy, który przecież znacznie ułatwia pracę. A co, jeśli można sobie z tym zadaniem poradzić i wcale nie wydawać mnóstwa pieniędzy? Kopiarki w Poznaniu dostępne są teraz dzięki temu, co oferuje jedna z firm zajmujących się sprzedażą tego typu sprzętu. Co więcej, może też zaproponować nie tylko zakup, ale leasing czy wypożyczenie. 

Wejdź na stronę telekontrakt.pl i zapoznaj się z informacjami, które zostały przygotowane przez tę firmę. To ona zajmie się dostarczeniem kopiarek dobrej jakości, żeby całe Twoje biuro mogło na tym skorzystać. Dzięki temu, że koszt nie będzie duży, wszyscy doskonale na tym wyjdą, a Ty będziesz zadowolony z warunków. 

Dodano Dnia: 2019-03-27

AC Telekontrakt PHU | Kopiarki poznańNazwa: AC Telekontrakt PHU

WWW: http://www.telekontrakt.pl

Adres: Jackowskiego, 34

Kod pocztowy: 60-512

Miejscowość: Poznań

Telefon: (61) 848-31-31
Skomentuj:


Oceń Firmę (0 z 0 głosów)


  • Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z firmą AC Telekontrakt PHU - kopiarki, które nam dostarczyli to bardzo dobry sprzęt. Myślę również, że fajną opcją jest możliwość wypożyczenia czy leasingu. :)

  • Użytkownik searath dodał komentarz 2019-04-10 10:02:49
  • Ocena 5
s

FIRMY W POBLIŻU


ALMA SERWIS Sp. z o.o.

http://www.almaserwis.pl

P.H.P.U. AS - Euroster.pl

https://www.euroster.pl

© 2024 - sob.edu.pl.